Struktura



KOMISJE BTN:


Komisja Ekologii - przewodniczący: prof. zw. dr hab. inż. Jerzy Gaca, dr h. c.  (od 1994 r.)

Komisja Ekologii i Ochrony Środowiska - przewodniczący: prof. zw. dr hab. inż. Jerzy Garbacz (od 06.09.2007 r. )

Komisja Historii -przewodniczący: prof. dr hab. Zdzisław Biegański (od 15.03.2004 r.)

Komisja Językoznawstwa – przewodnicząca: prof. zw. dr hab. Elżbieta Laskowska (od 17.05.2005)

Komisja Nauk Rolniczych i Biologicznych - wakat  (od 13.02.1975 r. śp. prof. zw. dr hab. inż. Julian Piotr Kluczek,  zmarły 08.04.2014 )

Komisja Sztuki - przewodnicząca: prof. dr hab. Elżbieta Szubertowska (od 26.02.2003 r.)

Komisja Turystyki i Rekreacji - przewodnicząca dr Jolanta Cichowska (od 2014 r.)

 

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji na stronie Polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.